Dorazili jsme na tábor v pořádku a již začal první program letošního tábora.

Vážení rodiče a zájemci,

s radostí oznamujeme, že letošní letní tábor Ťapka je již plně obsazen a kapacita byla dosažena. Všem přihlášeným dětem děkujeme za projevený zájem. Pro zájemce, kteří se chtějí připojit, je však stále možné se zapsat jako náhradníci. V případě uvolnění místa vás budeme kontaktovat.

S pozdravem,
Tým letního tábora Ťapka

Ahoj všem,

dnes jsme pustili přihlašování na tábor. Doporučujeme neodkládat, neb se nám kapacita velmi rychle plní :)

 

Těšíme se na vás.

 Vážení rodiče a milí táborníci

léto a s ním i tábor se nám pomalu přiblížil a proto Vám posílám důležité informace k odjezdu, obleku i dokumentaci, kterou máte odevzdat.

Ahoj rodičové a děti,

právě jsme rozeslali instrukce všem, kteří se přihlásili na náš tábor. Prosíme, zkontrolujte si své emailové schránky. Pokud vám nedorazila vygenerovaná přihláška na každé registrované dítě s informační brožurkou, obratťe se na nás.

Přejeme krásný víkend.

Vaši vedoucí

Kapacita našeho tábora byla naplněna. Velice si vážíme projeveného zájmu a zároveň se omlouváme všem, na které místo nezbylo.

Kapacita našeho tábora byla překonána! Velice si vážíme projeveného zájmu a zároveň se omlouváme všem, na které místo nezbylo. Ale není třeba zoufat, příští rok budete mít další možnost..:-)

Ahoj rodičové a přátelé,

i přes střídající se počasí na celém území ČR, je aktuální stav u nás takový, že je vše v pořádku.

Děti jsou zabezpečené a vždy sledujeme aktuální vývoj počasí včetně případných preventivních kroků. Náš tábor je, jako každý rok, napojen na záchranný systém, který by nás včas varoval.

Každopádně na tyto změny počasí jsme připraveni i programově a umíme se přizpůsobit dané situaci 😊

 

V případě, že by se něco na našem táboře dělo a bylo nutné vás kontaktovat, určitě tak uděláme neprodleně, jak budeme moct. Nemusíte se obávat 😊

 

Vaše Lucka

Ahoj,

jsme v pořádku na louce. Děti se zabydlují a svítí nám sluníčko. Všechny tímto zdravíme a přejeme si hezké počasí :)

Vážení rodiče,

ráda bych vás informovala, že na základě rozhodnutí č. 0031/12/KEMP/2021 o poskytnutí dotace ze státního rozpočtu České republiky na rok 2021 se nám pro letošní rok podařilo získat dotace na letní pobyt vašich dětí. Zmíněné dotace zahrnují program a veškeré jejich aktivity. Podmínkou pro její čerpání je vrácení peněz všem účastníků, a proto vám vrátíme zaplacenou částku na účet z kterého peníze přišly. Jedná se o mimořádný dotační příspěvek ze strany MŠMT na podporu vzdělání a sociálního začlenění dětí postižených dobou COVID-19. Konečná cena letošního tábora pro vás, tedy bude jen 400Kč. Tuto částku budeme vybírat před odjezdem u autobusu v hotovosti. Je určena na výdaje, které dotace MŠMT nepokryje, nelze ji z dotací čerpat.

Dále bych vás chtěla informovat o změně odjezdu.

POJEDEME AUTOBUSEM. U autobusu budete odevzdávat batoh, kufr a veškerou dokumentaci:

  • Někteří i podepsanou přihlášku
  • Potvrzení o zdravotní způsobilosti ( někteří již odeslali)
  • Negativní potvrzení o testování
  • Potvrzení o bezinfekčnosti s datem odjezdu
  • Kartičku pojištěnce
  • Nepoužitý antigenní test ( viz níže.)

Všechny děti se musí při nástupu prokázat negativním testem nebo potvrzením o prodělání covidu. Hygienická situace se každou chvilku mění, k dnešnímu dni je možné prokázat se antigenním či PCR testem. Rádi bychom vás však požádali a otestování vašich děti PCR testem, jehož výhodou je větší spolehlivost a během tábora by se již děti nemusely testovat. V případě antigenních testů, odevzdejte podepsaný nepoužitý test u autobusu.

SRAZ: sobota 3.7. 12,30hod na parkovišti autobusů - konečná TRAM č.9 v Řepích

ODJEZD: 13hod.   Na cestu dejte dětem svačinu a pití. Začínáme až večeří a cesta je dlouhá.

NÁVRAT: sobota 17.7. cca v 16hod tamtéž.

Velmi děkujeme za spolupráci a již se těšíme na společné táborové dobrodružství.

Za vedení tábora     Lucie Macourková

V Praze 17.6. 2021