Ahoj děti a rodičové,

máme poslední dvě volná místa, která se nám uvolnila. Neváhejte a přihlaste své dítě ještě dnes.

Vážení rodičové a děti,

již se lze přihlašovat na tábor 2021. Neváhejte, místa jsou většinou rychle pryč.

 

Těšíme se na vás :)

Vážení rodičové a děti,

již brzy vám přineseme aktuální informace k táboru a možnost přihlásit vaše děti.

 

Vážení rodiče a milí táborníci,

víme, že čekání a nejistota, zda bude nebo nebude letní tábor, byla dlouhá. Pro každého z nás je tábor srdeční záležitostí, kterou děláme dobrovolně ve svém volném čase. Takže se na něj těší nejenom děti, ale i my. Jezdíme si tam všichni odpočinout od běžného života a starostí a zažít nejrůznější dobrodružství.

O to více je nám líto, ač se všichni snažili co mohli, že letošní letní tábor se nebude konat. Na jedné straně je úsměv dětí a na druhé straně jejich zdraví. Ohledně zdraví a hygieny na táboře, kterou v jakékoliv jiné době zvládáme na jedničku, si to letos neumíme reálně představit. Nejedná se o běžný provoz, ale nelze zajistit desinfekci stanů a hlavně matrací během několika hodin, kdy se střídají běhy, hygienu WC a umývárny či teplou vodu, tak jak ji vyžadují zpřísněné hygienické předpisy. V této oblasti má nemalé slovo náš zdravotník, který, na rozdíl od mnoha z nás, měl po celou dobu na starosti zdraví nejen své, ale i zaměstnanců na svém oddělení. A opravdu nechceme hazardovat se zdravím nikoho z nás.

https://koronavirus.mzcr.cz/…/uploa…/2020/05/tabory_2505.pdf

Na základě těchto předpisů by tábor bohužel nebyl táborem, na který jsou děti zvyklé a jak ho znají, pozbyl by svého cíle a náplně. Je možné, že vše bude nakonec jinak a předpisy se uvolní, a nebo také ne a pak bychom rušili tábor třeba v půlce června a to by dle nás byla teprve podpásovka. Každý organizátor tábora se k tomuto staví po svém, záleží i na typu tábora a na službách a na tom, do jaké míry chtějí daná pravidla, která budou zajisté přísně hygienou kontrolována, plnit.

Ani snížený počet dětí není řešení. Všechny přihlášené děti, až na malé výjimky, jezdí na tábor pravidelně. Nelze si vybrat jen starší nebo mladší a nechat doma jejich kamarády, či si vzít jenom děti oddílové, neboť plno z nich se účastní všech akcí a jenom kvůli škole nestíhají schůzky.

Doufáme, že nám to, že jsme upřednostnili zdraví a bezpečnost nebudete zazlívat, aspoň trochu nás pochopíte a zachováte nám přízeň do dalších let. Těm z vás, kteří již tábor uhradili, zašleme peníze zpět na účet, ze kterého byly uhrazeny.

Za vedení tábora Lucie Macourková

V Praze 17. května 2020

 

Vážení rodiče,

i přes současnou nepříznivou epidemiologickou situaci vyhlížíme do budoucnosti s nadějí. Dále se připravujeme na letošní táborovou sezónu a pevně doufáme, že vše nechystáme zbytečně a náš tábor se v plánovaném termínu bude moci uskutečnit. V případě, že by se situace v následujících měsících nevyvíjela příznivě a byli bychom nuceni letošní tábor zrušit, budeme vás informovat.

Přejeme mnoho trpělivosti s dětmi, kterým už jistě začínají chybět spolužáci i kamarádi, pevné zdraví a trochu toho pověstného štěstí, ať se vše vyvíjí co nejlépe.

 

Právě bylo spuštěno přihlašování na tábor 2020 pro účastníky loňského tábora. Pro ostatní bude přihlašování uvolněno zhruba na přelomu ledna a února. Děkujeme za pochopení.

Hlásit se můžete tradičně zde: https://www.tabor.zelnacek.cz/prihlaska.html

Dobrý den. Náš příjezd do Prahy bude v sobotu 10. 8. v 15:00 na místo odjezdu.

Ahoj všem, již jsme všichni na táboře z našeho putování. Jsme v pořádku a plní energie na následující dva týdny :) všechny pozdravujeme :)

 

Otevřete své diáře a zapište si, že od 27. 7. do 10. 8. 2019 se koná letní tábor Zelňáček! 

Přihlašování bude možné od ledna 2019, kdy také upřesníme cenu tábora. 

Vaši vedoucí

Sraz k odjezdu je 14. 7. 2018 v 13:30, návrat 28. 7. 2018 v 15:00.

Místo odjezdu/návratu je stejné, jako loni - parkoviště před kolejí Sázava (mezi ulicemi U Kunratického lesa a Dunovická), Praha; mapa: https://goo.gl/8Eszko

Pokud máte v plánu dopravit Vaše dítě přímo na místo (a/nebo zpět), dejte nám, prosím, vědět kvůli kapacitě autobusu do 15. 6.
Individuální příjezd 14. 7. v 16:00 na zastávku autobusu Šiškovice (mapa https://goo.gl/e1sFrJ), individuální odjezd 28. 7. ve 12:45 tamtéž.

 

Dokumenty

Nezapomeňte prosím u odjezdu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (je součástí informační brožurky ZDE), kartičku zdravotní pojištění či její kopii a všechny potřebné léky.

Dále prosíme ty, kteří ještě nezaslali přihlášku a potvrzení od lékaře, aby vše potřebné dodali u autobusu.