Vážení rodiče a milí táborníci

léto a s ním i tábor se nám pomalu přiblížil a proto Vám posílám důležité informace k odjezdu, obleku i dokumentaci, kterou máte odevzdat.

Cesta na tábor bude dobrodružná, neboť pojedeme vlakem. Z tohoto důvodu balte pouze do dvou zavazadel – kufr nebo velká taška a batoh. Kufry se povezou autem a v krytém vozíku, který odevzdáte v sobotu 1.7. na sídlišti Řepy pod mostem na parkovišti u zastávky Slánská mezi 9,30 -10,15hod. nebo je můžete přinést již v pátek 23.6. před skladištěm v Jiránkově ulici mezi 16,30 - 17hod při nakládání táborových věcí. Pokud nejste Řepští, tak se na převzetí kufrů můžeme domluvit individuálně. Bohužel u nádraží nelze s tak dlouhým autem bezpečně zaparkovat.

Dokumentace: přihláška ( pokud jste již neposlali)
Potvrzení o zdravotní způsobilosti ( pokud jste již neposlali) Platí dva roky.
Kartičku nebo kopii kartičky pojištěnce
Potvrzení o bezinfekčnosti
Nová korespondenční adresa: TZ Devítka, Zelňáček, Tyršova 340, Police nad Metují

Dále prosíme odevzdat léky, které dítě pravidelně užívá. U léků napište jméno dítěte a rozpis užívání.

Sraz: v sobotu 1.7. 2023 na Hlavním nádraží v 11.20hod ( ve 12,09 je odjezd vlaku). Sejdeme se ve spodní části nádraží u kas napravo.

Návrat: Vrátíme se autobusem v sobotu 15.7. na konečnou Tram 10 v Řepích ve 14.30-15hod.

Kromě pravidelných věcí dle seznamu v brožurce, která vám přišla s prvními informacemi od nás s variabilním číslem, tak prosíme o přibalení červené tričko s krátkým rukávem s délkou ke kolenům + jakýkoliv pásek.

Pokud zjistíte, že kamarád co jede na stejný tábor, odjíždí již v pátek, tak se to opravdu může stát. Některé starší děti mají odjezd již v pátek.

 

Za vedení tábora Lucie Macourková ( 720 595 484 )