termín tábora: 18. 7. - 1. 8. 2020 předběžná zvýhodněná cena 4 200 Kč

(cena platná při úhradě do 4. 5. 2020)

Už máte dost koní, umíte všechny jazyky, dokončili jste nejvyšší level ve všech počítačových hrách, ale chybí Vám pohyb a trochu svobody v přírodě?

 

Již tradičně připravujeme pro Vaše děti stanový tábor v přírodě, s dobrodružnou táborovou hrou.

Přidejte se i letos k našemu putování plnému složitých úkolů, překážek a poznání.

 

Typ tábora

Náš tábor je stanový, zároveň máme k dispozici dvě dřevěné budovy, ve kterých jsou ubytovány nejmladší děti. K dalšímu vybavení patří sociální zařízení (venkovní toalety - "kadibudky"), zastřešená venkovní jídelna a vodní nádrž. Tábořiště se nachází v klidném lesnatém území CHKO Železné hory u obce Šiškovice.

 

Pro koho je tábor vhodný

Tábor je vhodný pro všechny děti od absolvování 1. třídy do 15 let, které mají rády přírodu, nebo by si jen chtěly odpočinout od městského životního stylu a moderních technologií.

!!! POZOR !!!

Jsme opravdu přírodní tábor se vším všudy. Takže teplou vodu tekoucí z kohoutků, elektrický proud a splachovací toalety u nás nenajdete. Teplou vodu si ohříváme, svítíme baterkou a toalety jsou dřevěné budky v lese.

Na základě našich předchozích zkušeností prosíme - zvažte, zda je vaše dítko toto schopno akceptovat (hlavně "kadibudky"), ať předejdeme nepříjemné situaci, kdy byste si museli pro dítko přijet.

 

Program tábora

Základním motivem našeho tábora je dobrodružná celotáborová hra. Každý rok pro děti připravujeme zajímavý příběh, který skrze hry, ale i skrze táborový život prožívají. Samozřejmě zbývá i dostatek času na tradičnější letní zábavy, jako je například posezení u táboráku, hry na louce, koupání a mnoho dalšího. Hry jsou připravované se zaměřením na pohybový rozvoj dítěte. Kromě toho budou mít možnost seznámit se s novými tábornickými dovednostmi, jako práce s turistickou mapou, základy první pomoci, uzlování, šifrování, poznávání kytiček, atd.

Program tábora je uzpůsoben věku a schopnostem dítěte s cílem zabavit každé dle jeho možností. Zároveň se děti učí spolupracovat v kolektivu a mají možnost najít na táboře nové kamarády, třeba na celý život.

 

Cena

Stejně jako v loňském roce máme požádáno o dotace od Magistrátu hlavního města Prahy. Ty jsou ale navázány na počet závazně přihlášených. Pokud se tedy přihlásíte a tábor zaplatíte do 4. 5. 2020, budete mít zvýhodněnou cenu (4 200 Kč). Po tomto datu budete platit plnou cenu (4 700 Kč), jelikož na Vaše dítě tuto dotaci nebudeme moci čerpat. Cena je o 100 Kč vyšší než minulý rok z důvodu navýšení ceny za ubytování.

Rezervaci místa potvrdíte zaplacením tábora.

V ceně je doprava, strava 5x denně + pitný režim, zdravotní dozor a pojištění.

Slevy:

 • Sleva pro sourozence činí 100 Kč. To znamená, že první dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. V přihlášce uveďte v poli pro poznámky SOUROZENEC. Pokud se liší příjmení, uveďte, prosím, i celé jméno sourozence.

 

 • Sleva pro ty, kteří na tábor přivedou nového kamaráda je 100 Kč za každou přivedenou osobu. Lze ji uplatnit i zpětně po zaplacení ceny bez slevy. V poli pro poznámky v přihlášce nového účastníka, prosím, uveďte, kdo ho na tábor přivedl.

 

Ubytování

Děti budou ubytovány ve stanech s podsadou (každá postel má pohodlnou matraci). Nejmenší děti budou ubytovány v budově, kde se dá v případě nutnosti zatopit.

 

Doprava

Doprava z Prahy je každoročně zajištěna soukromým autobusem. Čas a místo odjezdu budou přihlášeným upřesněny. Vlastní doprava je pochopitelně možná po předchozí domluvě.

 

Stravování

Stravování probíhá 5x denně. Dodržujeme dostatečný pitný režim. Stravu si připravujeme sami v zastřešené venkovní kuchyni, která splňuje hygienické požadavky dané vyhláškou MZ ČR.

 

Hygienické podmínky

Řídíme se hygienickou vyhláškou MZ ČR, která je každoročně ověřována pracovníky okresní hygienické stanice. V roce 2013 jsme obdrželi pochvalu za řádně vedený tábor a i další ročníky proběhly bez problémů. Hygiena je na denní bázi kontrolována zdravotníkem tábora.

 

Kontakty

 • Lucie Macourková - hlavní vedoucí letního tábora
  • email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • mobil: 720 595 484
 • Lucie Řehořová - hospodář
  • mobil: 607 954 865
 • Tomáš Poláček - zástupce hlavní vedoucí
  • mobil: 733 140 238

 

Korespondenční adresa

 

LT Kondor „14”, Zelňáček

Licibořice

538 23

 

Kde táboříme?

GPS: 49.8884497N, 15.7694578E (pro detailnější polohu tábora klikněte na mapu)

mapa