Dobrý den,

tábor se blíží a my pro vás máme několik posledních informací.

Především bychom rádi všem poděkovali za včasné zaslání platby. 


Doprava

Sraz k odjezdu je 16. 7. 2017 v 12:00, návrat 30. 7. 2016 v 15:00.

Místo odjezdu/návratu je stejné, jako loni - parkoviště před kolejí Sázava (mezi ulicemi U Kunratického lesa a Dunovická), Praha; mapa: https://goo.gl/8Eszko

Pokud máte v plánu dopravit Vaše dítě přímo na místo, dejte nám, prosím, vědět kvůli kapacitě autobusu do 18. 6.
Individuální příjezd 16.7. v 15:00 na zastávku autobusu Šiškovice (mapa https://goo.gl/e1sFrJ), individuální odjezd 30.7. ve 13:00 tamtéž.


Dokumenty

Nezapomeňte prosím u odjezdu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (je součástí informační brožurky ZDE), kartičku zdravotní pojištění či její kopii a všechny potřebné léky.

Dále prosíme ty, kteří ještě nezaslali přihlášku a potvrzení od lékaře, ať tak učiní, nebo předají u odjezdu. Stav můžete zkontrolovat ZDE.


Obleky

Letos Vás opět požádáme o spolupráci při výrobě táborového obleku pro vaše děti. Návod naleznete ZDE.

Komu se oblek nechce šít, je možné něco na podobný způsob zakoupit. Jedná se v podstatě o kimono pro kluky a delší kimono/župan pro holky. Inspirace zde:

Kluci/Holky


Trička

Opět bychom byli rádi, kdyby všechny děti měly zelené táborové tričko.

Pokud vaše děti nebyly na loňském táboře (nebo z loňského trička vyrostly), napište nám, prosím, jakou velikost trička nosí do 18. 6. Poté již objednávku triček nestihneme zařídit.


Informace pro starší děti (7. třída a starší)

1) Pomohlo by nám, kdyby si starší děti nechali vystavit průkaz pracovníka v potravinářství. Mohli by nám potom v kuchyni pomoci i se zajímavějšími činnostmi. Průkaz vystavuje praktický lékař a případný poplatek Vám proti daňovému dokladu uhradíme.

2) Je možnost dorazit na tábor už v sobotu 15. 7. a pomoci nám s dostavbou tábora. Cestu vlakem zajistíme. Pokud by měl někdo zájem, dejte nám prosím vědět do 9. 7.

Předem děkujeme za odpověď.

Vaši vedoucí!